Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

125000 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 në Rrugën e Durrësit
Ky apartament është sa komod aq edhe modern. Sipërfaqja e shfrytëzueshme (neto) është 113.45 m2. Së bashku me siperfaqen e përbashkët është 127 m2. Apartamenti ka një sallon të organizuar në ambient ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënieje me vete . Dy dhomat e gjumit, njëra matrimoniale dhe ajo e fëmijëve janë gjithë dritë dhe me hapësirë të organizuar më së miri. Ballkoni është në trajtën e një verande .
Të dyja tualetet kanë ajrosje dhe ndricimin natyral. Izolimi termik dhe sistemi chiller I një kualiteti shumë të lartë bëjnë që konsumi i energjisë elektrike të jetë në vlera minimale.
Tubacionet e ujit ngohem nëpërmjet sistemit të gazi. Dritaret jani dopio xham, me material druri nga brenda dhe dural nga jashte, dhe kanë një sistem grilash brenda xhamit te cilat komandohen me pult. Ndodhet në katin e V-të teknik. Ka një orientim shumë të mire jug-perëndim dhe ka dritë gjatë gjithë kohës.
Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me mobilje dhe dizain Italian. Punimet janë shumë cilësore. Apartamenti shitet së bashku me mobilimin, sic e shihni ne foto. Ka dhe nje garazh ne vlerën minimale prej 5000 euro ,I cili është I mbyllur.
Ky apartament është okazion! Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 125 000 euro
Garazhi 5000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Durresit, Tirane Orientimi: jug- perendim
Çmimi: 125000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 127 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Nga : 31.03.2015, Vizituar 2083 herë


Mundesuar nga NurSoft