Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

37600 €

Shitet apartament në Unazë të re prane lokal “2 Palmat”
Shitet apartament me sipërfaqe 94 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin IV të një pallati të ri në unazë të re. Apartamenti është I ri me punime shumë cilësore. Orientimi është nga lindja.
Cmimi 400 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 37600 € Çmimi për m2: 400 € m2 Sipëfaqe: 94 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Nga : 30.03.2015, Vizituar 2890 herë


Mundesuar nga NurSoft