Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

125450 €

Shitet apartament ne Rrugen e Kavajes
Shitet apartament ne Rr. e Kavajes pranë G-Kam me sipërfaqe 96.5 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, dhome ndenjie, aneks, ballkon dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti mund të shfrytëzohet edhe për klinikë dentare ose laborator.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 1300 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Kavajes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 125450 € Çmimi për m2: 1300 € m2 Sipëfaqe: 96.5 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 902 herë


Mundesuar nga NurSoft