Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

300 €

Jepet me qira apartament 2+1 prane LSI-së
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 127 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në aktin e dytë të një ndërtimi në Rr. “Andon Zako Cajupi”. Apartamenti është I pajisur me kontrabufe.
Cmimi 300 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr."Andon Zako Cajupi", Tirane Orientimi:
Çmimi: 300 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 127 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 882 herë


Mundesuar nga NurSoft