Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

57000 €

Shitet apartament 1+1 pranë Hotel “Mondial”
Shitet apartament pranë hotel “Mondial” në Rr. “Kongresi I Lushnjës” me sipërfaqe 59 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues. Apartamenti ka shume dritë dhe është I orientuar nga jugu.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.

Cmimi 57 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane Hotel "Mondial", Tirane Orientimi: jug-veri
Çmimi: 57000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 59 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 928 herë


Mundesuar nga NurSoft