Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

135000 €

Fare pranë qendrës së Tiranës shitet apartament i organizuar për një jetesë mjaft të rehatshme. Në 130 m2 të shfrytëzueshme, organizimi është perfekt: sallon i madh ndenjeje dhe ambient gatimi më vete, 3 dhoma gjumi me dy tualete nga të cilët një gjendet një një prej dhomave të gjumit. Organizimi bëhet dhe më funksional me dy hapësira të tjera që mund të shfrytëzohen për garderobë brenda dhomës së gjumit dhe një hapësirë tjetër që mund të jetë magazinë ose lavanderi. Gjithë sipërfaqja është e shtruar me parket druri origjinal shume cilësor.

Apartamenti ka dhe dy ballkone që lidhen me sallonin dhe një prej dhomave të gjumit.

Ndodhet ne katin e tretë të një pallati të ndërtuar pas viteve 90-të fare pranë Prokurorisë së përgjithshme të Tiranës në një nga zonat më të qeta pranë qendrës. Apartamenti është i investuar dhe shumë i mirëmbajtur.

Apartamenti mund të shikohet vetë ditëve të diela. Për një vizitë në të mos hezitoni të na kontaktoni!

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Qemal Stafa", Tirane Orientimi:
Çmimi: 135000 € Çmimi për m2: 1038 € m2 Sipëfaqe: 130 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 3 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 3+1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1111 herë


Mundesuar nga NurSoft