Restorant Me Qera

Shto Si Favorite

2000 €

Jepet me qira ambient biznesi/restorant prane Gardës
Jepet me qira ambient biznesi pranë Gardës. Ambineti ka një sipërfaqe prej 250 m2. Ndodhet në katin e dytë po ka dalje në rrugën kryesorëdhe një holl të vogël për pritje. Restoranti është I pajisur me të gjitha orenditë e novojshme. Ka gjithashtu kuzhinën dhe të gjitha pajisjet e saj.
Cmimi 2000 euro/muaj

Tipi: Restorant Zona: Prane Gardes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 2000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 250 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1296 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft