Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

57000 €

Shitet apartament 1+1 pranë tregut elektrik
Shitet apartament me sipërfaqe 60 m2 neto i organzuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi,tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin V të një pallati të ri te kompleksi “Grand” në Rr. “Todi Shkurti”. Apartamenti ka një planimetri shumë të mirë.
Apartamenti eshte I pajisur me certificate pronesie.
Cmimi 57000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Todi Shkurti", Tirane Orientimi:
Çmimi: 57000 € Çmimi për m2: 950 € m2 Sipëfaqe: 60 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1219 herë


Mundesuar nga NurSoft