Dyqan, Komerciale, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

1000 €

Ambient biznesi me qira prane Gardës
Jepet me qira ambient biznesi I përshtatshëm për cdo lloj akiviteti, zyrë, klinikë, laborator, lokal dyqan etj. Ambienti është I ndarë në dy hapësira secila me një sipërfaqe prej 80 m2 njëra në katin e parë dhe tjetra në katin e dytë në total 160 m2. Ambineti ka vetratë xhami nga dy anë të përshtatshme për reklamim.60 m2.

Cmimi 1000 euro/muaj

Tipi: Dyqan, Komerciale, Zyre Zona: Rr. "Lidhja e Prizrenit", Tirane Orientimi:
Çmimi: 1000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 160 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 723 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft