Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

55000 €

Shitet apartament ne Laprake
Shitet apartament me sipërfaqe 80.48 2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet, ballkon dhe korridor. Apartamenti ndodhet në katin V të një pallati të ri në pallatet Gintash në Laprakë.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronesie.

Çmimi 55000 euro

Tipi: Apartament Zona: Laprake, Tirane Orientimi:
Çmimi: 55000 € Çmimi për m2: 680 € m2 Sipëfaqe: 80.48 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1053 herë


Mundesuar nga NurSoft