Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

230 €

Jepet me qira garsoniere
Jepet me qira garsoniere ne qendër te Tiranes prane Tajvanit. Garsoniera ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri në Rr. “Reshit Collaku”. Është e pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Ambienti është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe fjetje, gatimi është në ballkon, korridor dhe tualet.
Çmimi 230 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Reshit Collaku", Tirane Orientimi:
Çmimi: 230 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 35 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 977 herë


Mundesuar nga NurSoft