Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

650 €

Apartament 2+1 me qira ne Bllok
Jepet me qira apartamenti ne zonen e ish-Bllokut I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në aktin e katert banim. Është totalisht I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Apartamenti ka shumë dritë dhe sheh nga jugu.
Çmimi 650 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi: jugu
Çmimi: 650 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 893 herë


Mundesuar nga NurSoft