Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

115500 €

Shitet apartament 1+1 pranë Tajvanit
Shitet apartament me sipërfaqe 68 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet pranë Tajvanit në Rr. “Reshit Collaku” në një ndërtim të ri me punime cilësore.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronesie.
Cmimi 1750 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane Tajvanit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 115500 € Çmimi për m2: 1750 € m2 Sipëfaqe: 66 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1+1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 821 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft