Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

62000 €

Shitet apartament ne Rezidencen “Kodra e Diellit”
Shitet apartament me sipërfaqe 62 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballon. Apartamenti ndodhet në katin e parë në një ndërtim brenda Rezidences “Kodra e Diellit” larg zhurmave dhe ajrit të ndotur të qytetit. Apartamenti ka punime shumë cilësore.
Është I pajisur me certificate pronësie.
Çmimi 1000 euro/m2 I diskutueshëm

Tipi: Apartament Zona: Kodra e Diellit, Tirane Orientimi: jugu
Çmimi: 62000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 62 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1318 herë


Mundesuar nga NurSoft