Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

57000 €

Shitet apartament 1+1 te Rr. “Fortuzi”
Shitet apartament me sipërfaqe 67 m2 i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati ekzistues në një zonë shumë të qetë dhe shumë pranë qendrës pikërisht në Rr. “Fortuzi”. Apartamenti është totalisht I rikonstruktuar.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 57 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr."Fortuzi", Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 57000 € Çmimi për m2: 850 € m2 Sipëfaqe: 67 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 2270 herë


Mundesuar nga NurSoft