Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

75000 €

Shitet apartament 2+1 prane Selvise
Shitet apartament me sipërfaqe 85 m2 I organizuar në një ambient ndenjie, kuzhine gatimi të vecuar, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues pranë Selvisë në Rr. “Siri Kodra”. Apartamenti është I rikonstruktuar vitet e fundit. Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie dhe shitet I mobiluar.
Çmimi 75 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane Selvise, Tirane Orientimi: Lindje-Perendim
Çmimi: 75000 € Çmimi për m2: 882 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 3
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1079 herë


Mundesuar nga NurSoft