Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

1000 €

Jepet me qira dupleks prane rezidences “Kodra e Diellit”
Jepet me qira dupleks ne rezidencen “Kodra e Diellit” larg zhurmave dhe ajrit të ndotur të qytetit me sipërfaqe totale 188 m2 I organizuar në katin e parë ambient ndenjie dhe gatimi, tualet lavanderi . Në aktin e dytë ndodhen dhomat e gjumit dy tualete dhe një verande shumë e kendshme. Apartamenti është I sapoperfunduar dhe I mobiluar në mënyrë bashkëkohore më të gjitha orenditë e nevojshme për një jetësë komode. Apartamenti është I pajisur me system ngrohje dhe ftohje
Ofrohet gjithashtu edhe mundësi parkimi
Çmimi 1000 euro/muaj pa perfshire taksat.

Tipi: Apartament Zona: Kodra e Diellit, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 1000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 188 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 3Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar luks
Vizituar 1813 herë


Mundesuar nga NurSoft