Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

76440 €

Shitet apartament ne bulevardin “Bajram Curri”
Shitet apartament me sipërfaqe 98 m2 I organizuar në një ambient ndenjie kuzhine gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin V banim në një pallat te ri ne Bulevardin “Bajram Curri”. Apartamenti ka shumë dritë dhe ka pamje nga jugu dhe nga juglindja.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 780 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi: jug, juglindje
Çmimi: 76440 € Çmimi për m2: 780 € m2 Sipëfaqe: 98 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1068 herë


Mundesuar nga NurSoft