Apartament, Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

400 €

Zyre me qira te pallatet Agimi
Jepet me qira apartament I përshtatshëm për zyra në një zonë shumë të aksesueshme pikërisht në Blv. “Bajram Curri”. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues. Ambineti është I ndarë në dy zyra tualet dhe një ambient kuzhine. Ambinetet janë totalisht të rikonstruktuara.
Cmimi 400 euro/muaj

Tipi: Apartament, Zyre Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 400 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 864 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft