Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

55000 €

Apartament 1+1 ne shitje te Bulevardi “Bajram Curri”
Apartament 1+1 ne shitje te Bulevardi “Bajram Curri” te pallatet 1 Maji me siperfaqe 52 m2 I organizuar në një dhomë gjumi një ambient ndenjie, tualet dhe një aneks për gatim. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues por është I rikonstruktuar.
Apartamenti eshte I pajisur me certificate pronesie.
Cmimi 55000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane lulishte "1 Maji", Tirane Orientimi:
Çmimi: 55000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 52 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 2064 herë


Mundesuar nga NurSoft