Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

135000 €

Apartament 3+1 ne shitje te Materniteti I Ri
Apartament 3+1 ne shitje te Materniteti I Ri, Bulevardi ”Bajram Curri” me siperfaqe 116.5 m2 dhe 52 m2 verande. Apartamenti ka nje dhome ndenje dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande prej 52 m2. Ndodhet ne katin e VII-te. Ndertesa ndodhet buze rruges kryesore dhe ka nje cilesi te larte ndertimi . Apartamenti ka pamje panoramike, nuk ka ndertesa te tjera afer.
Apartamenti eshte I pajisur me certificate pronesie.
Orientimi jug-lindje.
Cmimi 950 euro/m2
Cmimi I verandes 525 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Bajram Curri", Tirane Orientimi: Lindje, jug
Çmimi: 135000 € Çmimi për m2: 950 € m2 Sipëfaqe: 116.5 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 988 herë


Mundesuar nga NurSoft