Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

109000 €

Apartament ne shitje 2+1 te fusha e aviacionit
Shitet apartament me sipërfaqe 109 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti ka hapësira te bollshme për një jetesë komode. Ndodhet në katin e parë të një pallati 4-katësh të ndërtuar në vitin 1997. Përreth ka oborr I cili mund të shërbejë edhe si vendparkimi.
Apartamenti eshte I pajisur me certificate pronesie.
Cmimi 1000 euro /m2

Tipi: Apartament Zona: Fusha e Aviacionit, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 109000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 109 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 4 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1396 herë


Mundesuar nga NurSoft