Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

240000 €

Shitet apartament ne Bllok
Shitet apartament me sipërfaqe 120 m2 neto I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient ndenjie, ambient gatimi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e VIII të një pallati të ri në zonën e ish-Bllokut. Është apartament me shumë dritë dhe ka pamje nga jugu.
Çmimi 2000 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Ismail Qemali", Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 240000 € Çmimi për m2: 2000 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 8
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 2609 herë


Mundesuar nga NurSoft