Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Apartament 2+1 me qira në Rr. “Myslym Shyri”
Jepet apartament me qira me sipërfaqe 170 m2 I organizuar në tre dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy tualete, dhe një verandë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri në Rr. “Myslym Shyrri”. Apartamenti mund të shërbeje edhe si ambient zyrash.
Çmimi 800 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Myslym Shyri", Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 170 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1017 herë


Mundesuar nga NurSoft