Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

220000 €

Shitet apartament 3+1 prane Stadiumit Dinamo
Shitet apartament me sipërfaqe 150 m2 I organizuar në tre dhoma gjumi, ambient ndenjie, ambient gatimi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin IV të një ndërtimi pranë stadiumit Dinamo pikërisht në një zonë shumë të pëlqyer . Ka shumë dritë dhe është I orientuar nga jugu dhe perëndimi. Apartamenti është I pajisur me oxhak funksional.

Cmimi 220000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane stadiumit Dinamo, Tirane Orientimi: jug perendim
Çmimi: 220000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 150 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1040 herë


Mundesuar nga NurSoft