Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

75000 €

Shitet apartament 1+1 te Kodra e Diellit
Shitet apartament me sipërfaqe 62.5 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballon. Apartamenti ndodhet në katin e dytë në një ndërtim brenda Rezidences “Kodra e Diellit”. Apartamenti është I mobiluar në mënyrë bashkëkohre dhe është I pajisur me të gjitha orenditë e nevojshme. Shitet së bashku me mobilim.
Është I pajisur me certificate pronësie.
Çmimi 75 000 euro I diskutueshëm

Tipi: Apartament Zona: Kodra e Diellit, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 75000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 62.5 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 3 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1133 herë


Mundesuar nga NurSoft