Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

87000 €

Apartament 2+1 ne shitje te Rr. “Muhamed Gjollesha”
Shitet apartament me sipërfaqe 80.98 m2 I organizuar në një ambient ndenjie, ambient të veçantë gatimi, dy dhoma gjumi tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues ne Rr. “Muhamed Gjollesha” por është I rikonstruktuar vitet e fundit me punime shumë cilësore.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 87 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Muhamet Gjollesha", Tirane Orientimi:
Çmimi: 87000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 80.98 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 6 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 2104 herë


Mundesuar nga NurSoft