Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

136400 €

Apartament 2+1 ne shitje te Stadiumi Dinamo,te Ujevara
Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, te stadiumi "Dinamo”. Apartamenti ndodhet aty ku kryqezohen rruga ”Komuna e Parisit” dhe rruga “Emin Duraku”. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te nje ndertimi te ri 8-katesh. Ka orientim perfekt nga te tre anet, jug-perendim-veri. Siperfaqja eshte 124 m2 .

cmimi 1100 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Prane stadiumit Dinamo, Tirane Orientimi: jug-perendim-veri
Çmimi: 136400 € Çmimi për m2: 1100 € m2 Sipëfaqe: 124 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 8 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 2344 herë


Mundesuar nga NurSoft