Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

99675 €

Shitet apartament 3+1 pranë KESH
Shitet apartament me sipërfaqe 110.75 I organizuar në dy dhoma gjumi, një ambient gatimi të veçuar, ambient ndenjie, dy tualete njëri prej të cilëve me ndriçim natyral dhe ballkon. Apartamenti është shumë mirë i organizuar dhe ka hapësira dhe shumë dritë. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të parapëlqyer pranë KESH në Rr. “Viktor Eftimiu”.
Cmimi 900 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: prane Kesh, Tirane Orientimi: perendim
Çmimi: 99675 € Çmimi për m2: 900 € m2 Sipëfaqe: 110.75 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1090 herë


Mundesuar nga NurSoft