Dyqan, Komerciale, Zyre Ne Shitje

Shto Si Favorite

101184 €

Shitet dyqan pranë lulishte “1 Maji”
Shitet dyqan pranë lulishtes “1 Maji” në rrugën “Komuna e Parisit” në një zonë shumë të populluar. Dyqani ka një sipërfaqe prej 63.24 m2 dhe momëentalisht është I ndarë në dy ambinte pasi funksionon si zyre. Ambienti është I përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti.

Çmimi 1600 euro/m2

Tipi: Dyqan, Komerciale, Zyre Zona: Prane lulishte "1 Maji", Tirane Orientimi:
Çmimi: 101184 € Çmimi për m2: 1600 € m2 Sipëfaqe: 63.24 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 1Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1491 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft