Dyqan Ne Shitje

Shto Si Favorite

65000 €

Shitet dyqan
Shitet dyqan në Rr. “Imer Ndregjoni”, pranë Rrugës së Dibrës. Duqani ka një sipërfaqe prej 38 m2 dhe një vetratë xhami për mundësi reklamimi prej 3.5 m. Dyqani ndodhet buzë rruge dhe është I përshtatshëm për cdo lloj aktiviteti.
Është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 65 000 euro

Tipi: Dyqan Zona: Rruga e Dibres, Tirane Orientimi:
Çmimi: 65000 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 38 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 926 herë


Mundesuar nga NurSoft