Ne Shitje

Shto Si Favorite

170000 €

Dupleks me qira te Komuna e Parisit
Jepet dupleks me qira te lulishtja e Komunes se Parisit. Dupleksi gjendet ne katin e 9 dhe 10 te nje ndertimi te rid he ka nje siperfaqe prej 170 m2. Eshte i ndare ne 2 ambiente sipas kateve. Te kati i hyrjes gjendet salloni, ambienti i ngrenies dhe gatimit me te gjitha pajisjet: dy frigorifere, sobe, furre, lavastovilje; nje tualet dhe nje verande rreth 20 m2. Ne katin tjeter gjenden 2 dhoma te medha gjumi dhe nje tualet. Sistemi ngrohes-ftohes eshte qendror me ciller me gaz, instaluar ne ballkon, ne sistem te larte sigurie.
Cmimi 170000 euro

Tipi: Zona: Komuna e Parisit, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 170000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 170000 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 10
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Central heating
Opsione: i mobiluar
Vizituar 983 herë


Mundesuar nga NurSoft