Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

39100 €

Apartament 1+1 ne Unaze te Re
Shitet apartament me sipërfaqe 85 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në një ndërtim të ri pranë unazës së re. Ka hapësira të bollshme për një jetë komode.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 460 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 39100 € Çmimi për m2: 460 € m2 Sipëfaqe: 85 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1116 herë


Mundesuar nga NurSoft