Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

41850 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Unaze te Re me hipoteke
Apartament ne shitje ne Unaze te Re, me siperfaqe 93 m2 I organizuar ne nje ambient ndenjie, nje aneks gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje korridor. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-te te nje ndertimi te ri sipas standarteve europiane.
Apartamenti eshtei pajisur me certifikate pronesie
Cmimi 450 euro/m2

Tipi: Apartament Zona: Unaze e Re, Tirane Orientimi:
Çmimi: 41850 € Çmimi për m2: 450 € m2 Sipëfaqe: 93 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1177 herë


Mundesuar nga NurSoft