Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

40000 €

Apartament 1+1 ne shitje te shkolla “1 Maji”,Ali Demi
Apartament ne shitje te shkolla “1 Maji”, lagjia “Ali Demi” , Rruga “Zonja Curre”,me siperfaqe 50 m2, I organizuar ne nje ambient ndenjie, nje aneks gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje korridor. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ekzistues me tulla silikate. Eshte I organizuar me se miri nga ana funksionale.
Cmimi 40000 euro

Tipi: Apartament Zona: Zonja Curre, Tirane Orientimi: Lindje
Çmimi: 40000 € Çmimi për m2: 800 € m2 Sipëfaqe: 50 m2
Faza: Ndërtim EkzistuesKate Total: 5 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 1341 herë


Mundesuar nga NurSoft