Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

65000 €

Apartament 1+1 në shitje te kompleksi Dinamo
Shitet apartament me sipërfaqe 65 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet me ndricim natyral dhe ballkon. Apartamenti ka shume drite dhe shikon nga lindja. Apartamenti ndodhet në një ndërtim të ri prane kompleksit Dinamo në një zonë shumë të parapëlqyer.
Është I pajisur me certifikatë pronësie
Çmimi 65 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Kompleksi Dinamo, Tirane Orientimi:
Çmimi: 65000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 65 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1781 herë


Mundesuar nga NurSoft