Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

800 €

Dupleks me qira te Komuna e Parisit
Jepet dupleks me qira te lulishtja e Komunes se Parisit. Dupleksi gjendet ne katin e 9 dhe 10 te nje ndertimi te ri. Eshte i ndare ne 2 ambiente sipas kateve. Te kati i hyrjes gjendet salloni, ambienti i ngrenies dhe gatimit me te gjitha pajisjet: dy frigorifere, sobe, furre, lavastovilje; nje tualet dhe nje verande rreth 20 m2. Ne katin tjeter gjenden 2 dhoma te medha gjumi dhe nje tualet. Sistemi ngrohes-ftohes eshte qendror me ciller me gaz, instaluar ne ballkon, ne sistem te larte sigurie.
Qiraja 800 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Komuna e Parisit, Tirane Orientimi: jug
Çmimi: 800 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 146 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 9
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Ngrohje Qendrore
Opsione: i mobiluar
Vizituar 938 herë


Mundesuar nga NurSoft