Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

250 €

Apartament 1+1 me qira ne qender të Tiranës
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 75 m2 I organizuar në ambient të bërbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, dy tualete, ballkon dhe depo. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues totalisht I rikonstruktuar vitet e fundit. Është I mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe I pajisur me te gjitha orenditë e nevojshme, pianur, furre, lavatrice, lavatovilje, mikrovale, kondicioner. Apartamenti ndohet në qendër të Tiranës pikerisht te Piaca.
Çmimi 250 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: ne qender prane Piaces, Tirane Orientimi:
Çmimi: 250 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 75 m2
Faza: Nderim EkzistuesKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 941 herë


Mundesuar nga NurSoft