Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

52000 €

Shitet apartament 1+1 te Nisharaku, Bulevardi “Gjergj Fishta”
Shitet apartament ne Bulevardin Gjergj Fishta, tek zona e Nisharakut, buzë rrugës kryesore, me sipërfaqe 55 m2,siperfaqe neto, I organizuar, në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi matrimoniale, një tualet me ndricim natyral. Shitet I gjithi së bashku me mobilimin me nje cmim konkurrues për zonën.
Apartamenti ndodhet në katin e VIII- te një ndërtimi të ri I pajisur me ashensor .
Çmimi 52000 euro

Tipi: Apartament Zona: Blv. "Gjergj Fishta", Tirane Orientimi:
Çmimi: 52000 € Çmimi për m2: 945 € m2 Sipëfaqe: 55 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 6 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 2790 herë


Mundesuar nga NurSoft