Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Apartament me qira 2+1 te ish-Kinema “17 Nentori”
Jepet me qira apartament me sipërfaqe 97 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient të përbshkët ndenjie dhe gatimi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin V të një ndërtimi shumë cilësor në një zonë shumë të qetë njekohësisht në qendër të qytetit.
Është I arreduar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti ka të siguruar dhe parkimin.
Çmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rruga e Barrikadave, Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 97 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1101 herë


Mundesuar nga NurSoft