Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

500 €

Jepet apartament 2+1 me qera në Bllok, Rr.”Nikolla Tupe”
Jepet apartament me qira në Bllok, Rr.”Nikolla Tupe”. Sipërfaqja e shfrytëzueshme është 120 m2. Apartamenti ka një sallon të organizuar në ambient ndenjie, gatimi dhe ngrënieje. Dy dhomat e gjumit, njëra matrimoniale dhe ajo e fëmijëve janë gjithë dritë dhe me hapësirë të organizuar më së miri. Ka dy tualete. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me mobilie dhe dizajn Italian. Ndodhet ne katin e VI.
Çmimi 500 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Nikolla Tupe", Tirane Orientimi:
Çmimi: 500 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 6
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 2395 herë


Mundesuar nga NurSoft