Zyre Me Qera

Shto Si Favorite

380 €

Jepet zyre me qera te Rruga e Kavajes
Jepet zyrë me qera në një nga rrugët kryesore të Tiranës shumë pranë qendrës pikërisht në Rrugën e Kavajës. Apartamenti I përshtatur për zyrë ndodhet në katin e tretë dhe ka pamje nga rruga kryesore. Është I organizuar në 3 ambiente të ndryshme ka dy tualete dhe parkim. Ambientet janë të apjisura me mjetet e nevojshme ndër të cilat dhe kondicioner.
Çmimi 380 euro/muaj

Tipi: Zyre Zona: Rruga e Kavajes, Tirane Orientimi:
Çmimi: 380 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 3
Tualete: 2Dhoma: 3 Ngrohje: Kondicioner
Opsione:
Vizituar 825 herë


Prona Të Rekomanduara

Mundesuar nga NurSoft