Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

83000 €

Shitet apartament 2+1 pranë shkollës “Vasil Shanto”
Shitet apartament me sipërfaqe 100 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe korridor. Apartamenti ndodhet ne katin e parë të një pallati pranë shkollës “Vasil Shanto”. Pallati është ndërtuar në vitin 1997. Apartamenti ka punime shumë cilësore dhe ambiente të bollshme për një jetesë komode.
Për më tepër na kontaktoni.

Tipi: Apartament Zona: Prane shkolles "Vasil Shanto", Tirane Orientimi:
Çmimi: 83000 € Çmimi për m2: 830 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1027 herë


Mundesuar nga NurSoft