Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

36000 €

Shitet apartament me cmim ekonomik
Shitet apartament me sipërfaqe 54 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tualet me dritare dhome gjumi, korridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri pranë Hotel “Diplomat 2”. Ky është një apartament I vogel me cmim ekonomik.
Apartamenti është I pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 36 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Prane "Hotel Diplomat 2", Tirane Orientimi:
Çmimi: 36000 € Çmimi për m2: 666 € m2 Sipëfaqe: 54 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 2
Tualete: 1Dhoma: 1 Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1093 herë


Mundesuar nga NurSoft