Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

150000 €

Shitet apartament 2+1 pranë kopshtit Zoologjik
Shitet apartament pranë kopshtit Zoologjik me sipërfaqe 100 m2 I organizuar në dy dhoma gjumi, ambient të vecantë gatimi, dhomë ndenjie, dy tualete me dritare, korridor dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri shumë cilësor. Apartamenti sheh nga lindja dhe perëndimi. Shitet I mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme dhe I mobiluar në mënyrë bashkekohore, kondicioner etj.
Çmimi 150 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik, Tirane Orientimi: Lindje, perendim
Çmimi: 150000 € Çmimi për m2: 1500 € m2 Sipëfaqe: 100 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 4
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1078 herë


Mundesuar nga NurSoft