Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

37000 €

Shitet apartament pranë shkollës “Bajram Curri”
Shitet apartament me sipërfaqe 54 m2 I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një ndërtimi ekzistues dhe është totalisht I rikonstruktuar. Ndodhet në rrugën “Niko Avrami” pranë sjkollës “Bajram Curri”
Çmimi 37 000 euro i diskutueshem

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Niko Avrami", Tirane Orientimi:
Çmimi: 37000 € Çmimi për m2: 685 € m2 Sipëfaqe: 54 m2
Faza: Kate Total: 0 Kati: 0
Tualete: 0Dhoma: Ngrohje:
Opsione:
Vizituar 1378 herë


Mundesuar nga NurSoft