Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

35000 Lekë

Jepet me qira apartament 2+1 te Rr. “Nikola Lena”
Jepet me qira apartament I organizuar në dy dhoma gjumi ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një vile në Rr. “Nikolla Tupe” pranë Rr. “Myslym Shyri”. Apartamenti është I arreduar me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 35 000 leke

Tipi: Apartament Zona: Rr. "Nikolla Lena", Tirane Orientimi:
Çmimi: 35000 Lekë Çmimi për m2: 0 Lekë m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Ndertim i RiKate Total: 2 Kati: 0
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 1697 herë


Mundesuar nga NurSoft