Apartament Ne Shitje

Shto Si Favorite

120000 €

Shitet apartament 2+1 te “Kodra e Diellit”
Shitet apartament me sipërfaqe 120 m2 I organzuar në një ambient ngrënie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe një verandë . I pozicionuar në Rezidencen “Kodra e Dielllit” e cila ndodhet në perëndim te Liqenit Artificial të Tiranës, në vazhdimësinë e Kopshtit Botanik, në një zonë të urbanizuar me transport publik. Rezidenca është një ndërthurje perfekte vilash dhe apartamentesh, e cila ka hapësira gjelberimi, SPA, Gym, pishinë etj. Rezidenca ka një administrim dhe survejim 24 ore ne 24. Apartamenti është I shtruar I gjithi me parket, me ngrohje me kondicioner në të gjitha dhomat, me dritare dopio-xham dhe grila veneciane ofron kushtet maksimale të një jetese të rehatshme.
Cmimi 120 000 euro

Tipi: Apartament Zona: Kodra e Diellit, Tirane Orientimi:
Çmimi: 120000 € Çmimi për m2: 1000 € m2 Sipëfaqe: 120 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 1
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: e mobiluar
Vizituar 4231 herë


Mundesuar nga NurSoft