Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

700 €

Apartament me qira në Bllok
Jepet me qira apartament I organizuar në dy dhoma gjumi ambient ndenjie, ambient ngrënie, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e pestë të një pallati të ri në bllok. Është totalisht I mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme për një jetë komode.
Çmimi 700 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Bllok, Tirane Orientimi:
Çmimi: 700 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 5
Tualete: 2Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 866 herë


Mundesuar nga NurSoft