Apartament Me Qera

Shto Si Favorite

450 €

Apartament me qira pranë Sheshit “Willson”
Jepet me qira apartament pranë në një zonë shumë të parapëlqyer pikërisht pranë sheshit “Willson”. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi ambient I përbashkët ndenjie dhe gatimi, një tualet dhe një ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e VIII ë një ndërtimi të ri.
Çmimi 450 euro/muaj

Tipi: Apartament Zona: Prane Sheshit "Wilson", Tirane Orientimi:
Çmimi: 450 € Çmimi për m2: 0 € m2 Sipëfaqe: 0 m2
Faza: Pallat i RiKate Total: 0 Kati: 7
Tualete: 1Dhoma: 2 Ngrohje: Kondicioner
Opsione: i mobiluar
Vizituar 913 herë


Mundesuar nga NurSoft